Birmingemas bibliotēka iekrāsosies sarkanbaltsarkana

15.Novembris, 2019
Pilsētās un novados
Portālā

Šogad 18.novembrī Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienā Lielbritānijas otrajā lielākajā pilsētā Birmingemā, iestājoties tumsai, pārvērtības piedzīvos pilsētas galvenais apskates objekts – Birmingemas bibliotēka (The Library of Birmingham).

Lai diasporas latviešiem atgādinātu par Valsts svētkiem un godinātu dzimteni, kā arī lai pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem parādītu, cik nozīmīgi šie svētki ir latviešiem ārpus Latvijas, sociālais medijs „KOPĀ” sadarbībā ar Latviešu Kultūras centru Birmingemā un diasporas mazajiem uzņēmējiem izgaismos Birmingemas bibliotēkas ēku Latvijas karoga krāsās. Gaismas efekti būs vērojami no saulrieta līdz saullēktam.

Akciju finansiāli atbalsta: Annas Dravas (Latvija), LavanDulla (Lielbritānija), Rich Candles (Īrija), Veikals ''Rīga'' (Lielbritānija), Andras bode (Lielbritānija), Deco Style Joinery LTD (Lielbritānija), Grupa ''Kokteilis'' (Lielbritānija), Birmingemas Latviešu kopiena ''Sakta'' (Lielbritānija), Lion Laser Art (Lielbritānija), Latvijas Tekstils (Latvija), Sociālais medijs “KOPĀ” (Lielbritānija) un Latviešu Kultūras centrs Birmingemā (Lielbritānija).

Latviešu kopiena КOPĀ ir sociālais medijs, kas darbojas Facebook platformā, veidojot videosarunas ar mērķi izglītot, izklaidēt un vienot vispasaules latviešus vienuviet. Komandā darbojas seši cilvēki no Lielbritānijas. Viņi pašaizliedzīgi strādā, lai tautiešiem būtu interesanti klausīties un aktīvi piedalīties kopienas veidotajās videotiešraidēs. КOPĀ aktivitātēm līdzi var sekot www.facebook.com/latviesiKOPA/.

Latviešu Kultūras centrs Birmingemā ir labdarības organizācija, kas saglabā, uztur, attīsta un veicina latviešu kultūru Lielbritānijā un pasaulē, veidojot sociāli un pilsoniski aktīvu latviešu sabiedrību, popularizējot aktīvu, veselību un pilnasinīgu dzīvesveidu. Centra mērķis ir radīt vietu, kur latvieši var satikties latviskā vidē un paralēli kultūras un izglītības pasākumiem saņemt ar profesionālu padomu vai atbalstu jebkurā latvietim svarīgā jautājumā. Vairāk par Latviešu Kultūras centru Birmingemā mājas lapā www.kulturascentrs.com.

Komentāri
Pievienot komentāru