Brīvprātīgo ugunsdzēsēju mači Burtniekos

- 14.Jūlijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 9. jūlijā, Burtniekos spožus sarkanus sānus saulītē spīdināja krietns pusducis ugunsdzēsēju automobiļu, turpat rosījās gan vīri un sievas pilnā ugunsdzēsēju ekipējumā, gan arī vīri spožiem uzplečiem un cepurēs ar kokardēm. Šeit notika Valmieras novada brīvprātīgo ugunsdzēsēju sacensības!

Vispirms – par sacensību oficiālajiem rezultātiem, protams, izceļot savējos – Burtnieku apvienības brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas (BUK).

Vingrinājumā Izvēršanās no ugunsdzēsēju auto vīru komandām bija sešas vienības. Pārliecinoši, apsteidzot tuvākos sekotājus par 23 sekundēm, uzvarēja Dikļu BUK vīri, otrā bija Rencēnu BUK,  bet piektā – Matīšu BUK.

Šajā pašā vingrinājumā sieviešu komandām, kur startēja divas vienības, arī ātrākās bija Dikļu BUK dāmas, kuras savas konkurentes no Bērzaines apsteidza gandrīz par minūti.

Vingrinājumā Izvēršanās no ugunsdzēsēju auto jauktajām komandām visai saspringtā duelī mājinieki – Burtnieku BUK – par gandrīz 9 sekundēm apsteidza pilsētniekus – Valmieras BUK.

Viskuplākais dalībnieku skaits – 9 komandas – bija jautro uzdevumu stafetē. Šeit Burtnieku apvienības trīs komandas iekļuva olimpiskajā sešniekā. Uzvarēja Rencēnu BUK, par 4 sekundēm apsteidzot Bērzaines otro BUK, ceturtā bija Burtnieku BUK, bet sešnieku noslēdza Matīšu BUK, par mirkli apsteidzot Bērzaines pirmo BUK.

KĀ ĪSTĀ KAUJĀ AR UGUNI! Vīri tikuši līdz ūdenim, atliek vien trāpīt ar strūklu mērķī. Mārtiņa Laša foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru