Būs jāpietiek ar vienu asfalta kārtu

- 12.Novembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Oficiālā informācija no Valmieras pilsētas vēsta, ka atbilstoši plānotajam Dārza ielas posmā no Rīgas ielas līdz Beātes ielai uzsākta asfaltbetona apakškārtas ieklāšana. 

Šis nu būs tas retais gadījums pilsētā, kad vērienīgs projekts uz kādu laiku – līdz būs pieejams nepieciešamais finansējums – tiks nolikts malā pusdarīts, taču sabiedrībai izmantojams. Šajā objektā darbi turpināsies arī nākamgad, kad tiks izbūvēta ar veloceliņu savietota gājēju ietve, arī jaunas automašīnu stāvvietas pie ēkas Dārza ielā 6. Savukārt Beātes ielā tiek atjaunots segums posmā no Andreja Upīša ielas līdz nekustamajam īpašumam Beātes ielā 25a.

Šī objekta pasūtītājs ir SIA Valmieras ūdens, tāpēc sīkāk par pazemē veiktajiem darbiem inženiertīklu rekonstrukcijā un veidošanā no jauna stāsta uzņēmuma Siltumtīklu daļas vadītājs Jevgenijs Tihonovs: 

«Uzsākot projekta realizāciju, svarīgākais bija pabeigt būvdarbus līdz jaunās apkures sezonas sākumam. Tas izdevās – jau vairākas nedēļas Valmieras pilsētas un Burtnieku novada Valmieras pagasta Viestura laukuma namu iedzīvotāji saņem siltumenerģiju no jaunās katlumājas Dakstiņu ielā 1.

PIRMIE METRI. Palīgos Limbažu ceļu vīriem, kuri čakli gatavoja Beātes ielas rakumiem sašķērēto brauktuvi asfalta braucamās kārtas uzklāšanai, vakar pēcpusdienā ieradās asfaltētāju desants no Strenčiem – ceļinieku firmas Binders asfaltētāju brigāde, kas pustrijos uzsāka sagatavoto brauktuves joslu asfaltēšanu. Asfaltbetona masu viņiem piegādāja Limbažu ceļi no savas ražotnes Valmierā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru