Būvniecība — nebeidzams process

- 28.Februāris, 2018
Valmierietis
Laikrakstā

Valmieras būvvaldes informācija par būvniecības procesiem aizvadītajā gadā liecina, ka tie noritējuši līdzīgi kā 2016. gadā. Ekspluatācijā pieņemtas 63 būves, no tām 42 jaunbūves, notikusi 21 pārbūve un būves atjaunošana. Ekspluatācijā pieņemtas arī četras daudzdzīvokļu dzīvojamo māju fasāžu vienkāršotas atjaunošanas.

Pagājušajā gadā Valmierā ekspluatācijā nodots lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības «VAKS» graudu uzglabāšanas komplekss Mūrmuižas ielā 13 B, kā arī SIA «Circle K Latvia» automazgātava Ausekļa ielā 26. Pēc pārbūves ekspluatācijā pieņemtas Cempu un Paula Valdena ielas un Georga Apiņa iela, kā arī izbūvēti un ekspluatācijā pieņemti jauni automašīnu stāvlaukumi Zvaigžņu ielā 7, Andreja Upīša ielā 2 un Leona Paegles ielā 20. Noasfaltēts arī grantētais Smiltenes ielas posms gar bērnudārzu «Vālodzīte» un izveidotas jaunas atpūtas vietas Atpūtas parkā Gaujas krastā.

2017. gadā izsniegtas 118 būvatļaujas, kas ir par 23 mazāk nekā gadu iepriekš. No tām 62 bija jaunai būvniecībai, 41 — pārbūvei un atjaunošanai, 13 — būvatļauju pagarinājumi, 2 — ēku nojaukšanai.

VALMIERA NO PUTNA LIDOJUMA. Armanda Miķelsona foto

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru