"BYKO-LAT" viss top no koka

- 7.Februāris, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Nesen Liesma stāstīja par tiem Valmieras novada uzņēmumiem, kuri ierindojas Latvijas lielāko uzņēmumu pirmajā tūkstotī pēc 2021. gada apgrozījuma.

Ar otro lielāko – 122,88 miljoni eiro – apgrozījumu starp novadniekiem un valsts rangā 70. vietā ir kokapstrādātājs SIA BYKO-LAT no Kocēnu pagasta. Šodien neliels ieskats tikai vienā no četrām uzņēmuma biznesa līnijām – koka māju ražošanā. 

Vispirms nedaudz par visu uzņēmumu kopumā. BYKO-LAT šovasar svinēs 30 gadu jubileju. Uzņēmums ar savām divām ražotnēm – Valmieras un Cēsu novadā – ir viens no lielākajiem un efektīvākajiem ražotājiem Latvijā un meža produktu eksportētājiem no valsts. BYKO-LAT strādā četrās jomās – kokapstrāde, logu un durvju ražošana, koka māju ražošana notiek Kocēnu pagastā, bet dārza produkcija, kurai pakārtota arī kokskaidu granulu ražošana, top Cēsīs.

PASŪTĪTI TRĪS DAŽĀDI MODEĻI. Kārlis Birums juniors, atbildīgais par koka māju ražošanas departamentu, rāda, kādi trīs dažādas kvadratūras namiņi pasūtītājam Holandē top BYKO-LAT koka māju ražošanas cehā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru