Caur kultūru uz līdzdalību Burkānciemā

21.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušā gada rudenī tika nodibināta aktīvo burkānciemiešu biedrība «Burkānciema apkaime». Piedaloties nodibinājuma «Valmieras novada fonds» organizētajā projektu konkursā «Sev, tev, novadam», biedrībai piešķirts finansējums Burkānciema Mūzikas svētku turpināšanai. Ar Burkānciema Mūzikas svētkiem paredzēts attīstīt un pilnveidot Valmieras kultūras daudzveidību un veicināt burkānciemiešu iesaistīšanos savas dzīves­vides un kultūrvides uzlabošanā. 

Valmieras pilsētas pašvaldības speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa: «Biedrība «Burkānciema apkaime» tika dibināta, lai radītu iespēju ikvienam Burkānciema iedzīvotājam būt līdzatbildīgam un līdzaktīvam pievilcīgas, sakārtotas un drošas dzīvesvides veidošanā. Burkānciema Mūzikas svētki plānoti kā aktivitāte, ar kuru Burkānciema iedzīvotāji piedzīvos klasisko mūziku, mākslu, dzeju un balles dejas nevis koncert­zālē, ballē vai teātrī, bet savā dzīves­vidē, ielās un pagalmos – «mūzika un māksla izies Burkānciema ielās». Vienlaikus svētki būs iespēja burkānciemiešiem savstarpēji iepazīties, stiprināt draudzīgas kaimiņu attiecības un caur Burkānciema apkaimes biedrību uzņemties kopīgas dzīves uzlabošanai svarīgas iniciatīvas.

BIEDRĪBA «BURKĀNCIEMA APKAIME» paraksta līgumu nodibinājumā «Valmieras novada fonds» par finansējuma saņemšanu Burkānciema Mūzikas svētku turpināšanai. Nodibinājuma «Valmieras novada fonds» foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru