Cempos paplašinās tūrisma piedāvājums

- 20.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lāzertags «Shooter» vadītājs un idejas autors DEIVIS JIRGENSONS turpina attīstīt aktīvās atpūtas piedāvājumu Cempos. Šogad spēles laukums papildināts ar vairākiem šķēršļiem, aktīvajā tūrisma sezonā apmeklētāji varēja baudīt grilētu jēra gaļas  produkciju blakus esošajā «Ozolu Burgernīcā».

Dažādi spēles scenāriji

«Darbojamies otro sezonu. Šajā sezonā bija vairāk spēlētāju, lai gan izplatās Covid-19,» stāsta Deivis Jirgensons. Aizvien jauni interesenti apmeklē lāzerparku, kā arī ir jau pastāvīgie apmeklētāji, kas aktivitāti iemīļojuši un grib izkustēties svaigā gaisā.  Vasarā notika vairāki gan ģimeņu, bērnu, gan arī korporatīvie saliedēšanās pasākumi un ballītes.

Lai arī biežākiem apmeklētājiem būtu interesanti, lāzertaga spēles noteikumu grūtības pakāpi var adaptēt katrai kompānijai. «Es pats vadu spēli. Es novērtēju, vai konkrētā grupa sapratīs konkrēto scenāriju vai arī jāpiedāvā kaut kas grūtāks vai vieglāks, jo ir gadījumi, kad vienkārši izstāsta, kas jādara, bet tai pašā laikā spēlētāji visu dara ačgārni, tāpēc jāskatās, cik veci ir spēlētāji, un pēc tā mēs attiecīgi mainām uzdevumus un spēles tematiku,» stāsta Deivis Jirgensons.

PIRMĀ IZBRAUKUMA SPĒLE notika pļavā Remtē. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru