Cenšos koncentrēties uz praktisko zināšanu lietojumu

- 22.Jūlijs, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Kopš pērnā gada rudens semestra sākuma Vidzemes Augstskolā (ViA) darbu uzsācis doktorants MĀRTIŅŠ JANŠEVSKIS, sekmējot projekta «Vidzemes Augstskolas akadēmiskā personāla pilnveide un cilvēkresursu attīstība»  mērķi – iesaistīt doktorantus augstskolas akadēmiskajā darbā un veicināt jauna akadēmiskā personāla piesaisti ilgtermiņā.

Mārtiņš Janševskis Vidzemes Augstskolā darbojas kopš 2017. gada, savu darbību sākot kā zinātniskais asistents, bet vēlāk turpinot kā vieslektors. Projektā SAM 8.2.2. viņš iesaistījies 2019. gadā pēc Zināšanu un tehnoloģiju centra direktora Kaspara Oša ierosinājuma.

M. Janševskis informācijas tehnoloģiju nozarē darbojas vairāk nekā desmit gadus. «Šajā laikā esmu uzkrājis visai plašu praktisku pieredzi dažādu projektu, produktu, arī jaunuzņēmumu izstrādes un veidošanas procesos. Definējot augstskolas ieguvumu vienkāršos terminos, būs jāmin tieši šī praktiskā pieredze, kuru arī cenšos ieviest studiju kursos. Manā pārziņā šobrīd ir četri kursi: Ievads mobilajās tehnoloģijās, Mobilās programmatūras inženierija 1, Mobilās programmatūras inženierija 2 un Kiberdrošības prasību inženierija,» komentē M. Janševskis.

MĀRTIŅŠ JANŠEVSKIS. Publicitātes foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru