Četru dienu festivālā

- 29.Jūlijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Sestdien jau no paša rīta Naukšēnu pagasta stadionā tradicionālo svētku turnīru uzsāka futbolisti. Tuvāk par šo pasākumu lūdzām pastāstīt pagasta sporta organizatoru GUNDARU PUTNIŅU:

«Esam visu saskaņojuši ar federāciju, lai šis turnīrs varētu notikt. Tajā piedalās 16 komandas ne tikai no tuvākās apkaimes, bet teju vai no visas Latvijas. Pagājušajā gadā piedalījās 14 komandas, šogad skaits ir audzis, un divas vēl nācās atstāt aiz borta, jo laika svētku ietvaros ir tik, cik ir. Sanāk īsts sporta festivāls: ceturtdien mēs sākām ar volejbolu, piektdien mums bija Ķoņu kalna aktivitātes, šodien spēlējam futeni, bet svētdien paredzētas lāzertakas un florbola turnīrs. Cilvēki pēc sporta ir nocietušies, jo rudenī diez vai atkal būs tādas iespējas pakustēties un kaut ko padarīt, bet cerams, ka nebūs tik traki, taču – kas to lai zina, labāk izbaudīt kustību prieku, kamēr to var.

Regulārajā sezonā šobrīd pilnā sparā rit pludmales volejbola turnīrs: ir aizvadīts 1. posms vīriešu un MIX grupās, abās grupās startēja pa 12 komandām. Šogad čempionātā katrai grupai tiks izspēlētas četras kārtas, pēc kurām tiks veidots kopvērtējums.»

GUNDARS PUTNIŅŠ: «Ar Liesmas starpniecību gribu pateikties visiem, kuri iesaistījās un palīdzēja šo pasākumu rīkošanā un vadīšanā.» Ārijas Romanovskas foto

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru