Ceturtdaļfinālā – "Valmiera" pret "Rubeni"

- 25.Maijs, 2021

ELVI florbola līgas vīriešiem regulāro turnīru ar pārliecinošu 10:5 uzvaru un 6. vietu tabulā noslēgusi Kocēnu Rubene, kas svētdien viesos sagrāva pašreizējo čempioni Lielvārde/Fat Pipe. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 4 (1+3) punktiem bija Reinis Mirkšs.

Jau pirmā perioda laikā pēc Jura Zilberta viena un Ata Stepāna diviem precīziem metieniem vadībā ar 3:0 izvirzījās kocēnieši. Līdz pirmajam pārtraukumam ar vārtu guvumu atbildēja lielvārdietis Juris Sandis Jēgers – 1:3. Otrās trešdaļas laikā rezultāts kļuva 6:3, bet visā spēlē Rubene bija pārāka ar 10:5.

Par šī mača labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Juri Zilbertu, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Viņa komandas biedram Reinim Mirkšam 4 (1+3) punkti, Atim Stepānam 3 (2+1) punkti, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Dāvis Zēmelis un Kristers Babris. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā saņēma Juris Sandis Jēgers, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais, Rūdim Žukelim 3 (1+2) punkti.