Daces Pastares "saldā dzīve"

- 7.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vidzemes plānošanas reģiona rīkotajā pasākumā Vidzemes stāsti, kas šogad notika jau devīto reizi, starp 26 uzņēmējiem nominācijā Mājražotājs/amatnieks pērnā gada 19. augustā Vidzemnieku dārza svētkos 2020 Gulbenes novada Stāmerienas pilī tika godināta arī Naukšēnu novada uzņēmēja DACE PASTARE, kas izveidojusi Saldās mākslas studiju «Pērles», kura piedāvā iespēju pasūtīt un iegādāties pašas rokām darinātas tortes un šokolādes konfektes. 

Vairākas reizes Dacei dažādu darīšanu dēļ nebija laika tikties ar Liesmas pārstāvjiem, līdz kamēr aizvakar viņa beidzot bija ar mieru pastāstīt, kā no piena lopkopības pievērsusies saldumu gatavošanai.

Nav negaršīgas tortes

«Šis te brīnums neizskatās tā, kā tam būtu jāizskatās. Mēģināju uztaisīt tādu, kādu neviens nemāk, bet izrādījās, ka es pati arī nemāku – visas iekšas iztecējušas. Tā ir, kad ieliek sasaldētas ogas!» – dalot ciemiņiem rīta pusē cepto kūku, joko saimniece, piebilstot, ka salds būs un končas varam ēst, cik vien sirds kāro. «Vedekla kritusi uz liesajiem ēdieniem, atrod internetā viskautko un tad izprovē, bet nav neviena reize, kad aizbraucam ciemos un galdā nebūtu kāda kūka. Viņai patīk siera kūkas, bet man tās negaršo, tāpēc tiek gatavots kaut kas cits. Šī ir manis modificēta viņas recepte no interneta, garšo labi, jo, kā mēdz teikt, nav negaršīgas tortes, jo visas ir saldas un treknas.

DACE PASTARE (vidū) šovasar, saņemot Vidzemes stāstu balvu, ar Vidzemes plānošanas reģiona vadītājiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru