Dara tā, lai bērniem patīk

- 15.Jūlijs, 2022
Viesis
Laikrakstā

Vasara ir futbola karstākais laiks. Pilnā sparā turpinās dažāda līmeņa valsts čempionāti ar profesionāļu un amatieru līdzdalību, arī vietējie turnīri tīriem amatieriem. 

Galu galā arī skolas puikām tagad brīvlaiks un iespēja kājbumbu uzspēlēt jebkurā dienas laikā, kad vien bariņš jauno futbolistu spēj kopā savākties un kādu piemērotu vietu atrast. Tieši ar šādiem puikām jau ne pirmo gadu strādā INGUS ĶIRSIS.

Sāksim ar tavu futbolista stāžu un oficiālo amatu... 

Man šogad palika 40, futbolu spēlēju no septiņiem gadiem. Tā ka tur iekšā esmu ilgi. Esmu futbola kluba Gauja galvenais vai vecākais treneris, kas pieskata pārējos (smejas). Manas funkcijas ir trenēt bērnus un arī piesaistīt jaunus audzēkņus no skolām, bērnudārziem, no visa, kas apkārt... Man ir trenera licence, šogad jau uzsāku mācības augstākas – B UEFA kategorijas – licences iegūšanai.

Vai tev ir arī kāda saistība ar sporta skolu?  

Nē, ar Valmieras sporta skolu mums nav nekādu saistību, klubam ir abpusēja vienošanās ar vienu no Rīgas privātajām sporta skolām, kura arī – tāpat kā Valmieras sporta skola – saņem valsts finansējumu, tikai šī skola ir mazāka. Mēs saņemam kaut kādu līdzfinansējumu no šīs Rīgas sporta skolas. Tas nav liels, taču, piemēram, ziemā ļauj apmaksāt daļu no zāles īres.

INGUS ĶIRSIS.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru