Darba dienā saņem pārsteiguma dāvanas

- 21.Jūnijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcā ir laba tradīcija, sagaidot Medicīnas darbinieku dienu, īpaši un no sirds sveikt tos mediķus, kas svētku priekšvakarā strādā.

200 pilnas loterijas biļetes un dāvanu kalns, kas tiek pievests klāt kolēģiem viņu darba vietā – ķirurģiskajā, uzņemšanas, dzemdību nodaļā, pat operāciju zāles priekštelpā.

«Slimnīcas administrācijas iniciēts pasākums, lai iepriecinātu mediķus, kas strādā pēdējā darba dienā pirms Medicīnas darbinieku dienas, kuru atzīmē 16. jūnijā. Tiek sarūpētas dāvanas visiem, kas šajā piektdienā aizņemti mediķa darbā, un groziņā ir loterijas biļetes. Visas lozes ir pilnas, un tikai no katra ārsta, medmāsas, medmāsas palīga veiksmes ir atkarīgs, kas šoreiz kritīs pārsteiguma balvā,» stāstīja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila, kura kopā ar slimnīcas valdes priekšsēdētāju, slimnīcas galveno māsu un ārstniecības daļas vadītāju aizvadītajā piektdienā apciemoja katru kolēģi, kas bija aizņemts darbā.

«Liesma» bija klāt tajā brīdī, kad dāvanu ratiņi piestāja ķirurģiskajā nodaļā un operāciju zāles priekštelpā.

«Paldies, ka mūs iepriecināt, atceraties un pārsteidzat,» sacīja operāciju zāles virsmāsa Mārīte Šilde, kura kopā ar kolēģiem, kas tobrīd zālēs un pie operāciju galdiem nestrādāja, iznāca pie sveicējiem.

MEDIĶI vilka lozes un laimēja – grāmatas, pildspalvas, dāvanu kartes un veselīgus našķus. Foto tapis pārsteiguma mirklī operāciju bloka priekštelpā. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru