Darbīgi un jaudīgi

- 2.Jūlijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Linda un Rinalds Zelti ir apņēmības pilni, jauni cilvēki. Viņus cilvēki vairāk sasaista ar «Vidusmežu» keramiku – un kā nu ne!

Linda keramikas darbus lielākoties rada, savukārt Rinalds starp kino projektiem ir cepļa pavēlnieks. Tomēr stāsts «Vidusmežos» tikai sākas, bet viņiem ir arī darbnīca, kas tapusi Āža krogā. Darbnīcai ar laiku pievienosies galerija un neliels veikals. Tā vien šķiet, ka abiem ir vairāk nekā 24 stundu dienā, jo abi ir arī Līču skolas saimnieki un festivāla «Vadātājs» kūrētāji.  Par darīšanu, keramiku un visu, kas ir ap to, tikāmies uz sarunu ar LINDU ZELTU darbnīcā Āža krogā. Viņa pati gan nosmaida, ka lielā, oficiālā darbnīcas atklāšana vēl nav bijusi (bet būs!), taču ikdienā visbiežāk viņu varot sastapt tieši tur. 

No «Vidusmežiem» uz darb­nīcu Āža krogā – kā šeit nokļuvāt?

  Ēriks un Danija (kafejnīcas «Būda» un lauku mājas «Vači» saimnieki – aut.) atbrauca pie mums ciemos un izstāstīja savu vajadzību pēc lielākām telpām. Viņi bija krustu šķērsu meklējuši telpas, līdz nonāca pie Āža kroga. Tas kaut kā salikās… Domāju, ka mums visiem četriem, pirmo reizi iebraucot Mazsalacā un ieraugot Āža krogu, mazliet ietrīsējās sirds.

LINDA ZELTA. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru