Daudz jaunumu "Vindā"

- 27.Augusts, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Šodien Valmierā noslēdzas atvērto durvju dienas Jaunatnes centrā Vinda. Gandrīz divu nedēļu garumā bērni un jaunieši varēja iepazīties ar pulciņu plašo klāstu, kā arī izvēlēties sev tīkamos. Šogad arī vairāki jaunumi to starpā.

«Mūsu veiksmes stāsts slēpjas tajā, ka katru ideju, kas tiek piedāvāta no skolotāju puses, mēs  atbalstām, tad arī tās īstenošana notiek ar citu atdevi. Mums ir ārkārtīgi liels prieks par jaunajiem, kas ir ienākuši Vindas kolektīvā,» tā direktore Sanita Loze. Šogad nodarbību grafiku papildina četri jauni pulciņi: lidmodelisms, elektronika, house deju grupa «Stand Outs» un velo pulciņš. «Mums ir atgriezies lidmodelisms. Ir liels prieks, ka izbijušais Vindas audzēknis Jānis Ķīvīte tagad ir atgriezies jau kā skolotājs. Sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu mums būs elektronikas pulciņš 6.-9. klašu skolēniem. Tas arī notiks augstskolas telpās, paralēli breika dejām mums atgriežas arī house dejas, jo ir parādījies pieprasījums.

IZSKATĀS VIENKĀRŠI. Velo pulciņa vadītājs Pēteris Dūnis (no labās) skaidro veicamo uzdevumu pirmajam brīvprātīgajam. Būtiski, ka trase jāveic sēžot, kas būtiski apgrūtina līdzsvara noturēšanu, braucot uz velosipēda. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru