Daugavpilieši aizbrauc tukšā

- 19.Jūlijs, 2022

Sestdien Jāņa Daliņa stadiona futbola laukumā Valmiera FC futbolisti Optibet Latvijas futbola virslīgas čempionāta 21. kārtas mačā trešo reizi šajā sezonā tikās ar BFC Daugavpils.

Atšķirībā no divām iepriekšējām reizēm (neizšķirts un uzvara) šoreiz valmieriešiem pārliecinoša uzvara ar 5:1.

Jau no spēles sākuma Valmiera FC futbolisti kontrolēja situāciju laukumā, taču ar bumbas dabūšanu pretinieku vārtos mūsējiem nevedās, kaut arī lieliskas iespējas gūt vārtus no spēles bija Kamilo Menam, Džibrilam Gejam un Raimondam Krollim.

Pirmie vārti tika gūti mača 35. minūtē – Mena devās soda laukumā, kur nometa bumbu Želizko. Sekoja skaista piespēle ar papēdi atpakaļ Menam, kurš apturēja bumbu un atstāja to pa sitienam komandas kapteinim Krollim – 1:0 valmieriešiem. Atlikušajā pirmā puslaika periodā laukumā turpināja dominēt valmierieši, tomēr vārtu guvumi nesekoja.

Toties jau vienā no otrā puslaika pirmajiem uzbrukumiem vienatnē pret daugavpiliešu vārtu vīru izrāvās Mena, raidot garām Kurakinam bumbu vārtos, – 48. minūtē 2:0.

KAPTEIŅA SITIENS! Ar bumbu mačā pret daugavpiliešiem Valmiera FC kapteinis Raimonds Krollis. Jāņa Līgata foto