Daugavpils — it kā Latvija

- 25.Augusts, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Nav zināms, kā un kad beigsies pēkšņās intrigas Latvijas otrās lielākās pilsētas pašvaldībā – Saskaņa neļaus Rihardam Eigimam un Latgales partijai tik viegli sevi apspēlēt. Tomēr no jezgas ir vismaz viens ieguvums: sabiedrības uzmanība tiek pievērsta valsts «autonomam» nostūrim, kas pārāk ilgi vārās savā sulā.

Galvaspilsētas politizētā tviterpublika jau sen vairs nedraudzējas ar elementāru loģiku savās dusmās pret «krieviem», kam izdevās saglabāt varu Rīgas domē. Tāpēc tagad par «Ņila pakalpiņu» tiek sludināta... Eiropas Komisija. Tā apstiprināja Rīgas tramvaju satiksmes projektu, kas par 97,4 miljoniem eiro paredz būvēt 3,5 kilometru garo Skanstes līniju.

Nila Ušakova apkarotājiem negribas atzīt, ka vaimanas par «kapu tramvaju» (vai par pastardienu, ko Rīgas centrā izraisa — ak, šausmas! — nodeldēto ielu un ietvju remontēšana) sakņojas tikai pilsētas galvas politiskajā un etniskajā piederībā. Kaut gan ir citas lietas, par ko viņu un Andri Ameriku var pelnīti gānīt, bet to skaidrošana nešķiet tik propagandiski iedarbīga kā šaušalas ar sliežu likšanu pāri latviešu kultūras veidotāju kapavietām.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru