Dāvana Latvijai – zīmola «Dzintars» atjaunošana

- 17.Novembris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Kad pēc kosmētikas ražotāja «Dzintars» darba pārtraukšanas šopavasar veikalos parādījās atjaunotās ražotnes pirmā produkcija, daudziem tie bija kā svētki. Arī «Liesma» 9. marta komentārā apsveica «Dzintaru» ar atgriešanos. 

Publikācija nepalika nepamanīta ražotnē, kuru tagad dēvē par SIA «H.A.Brieger». Saņēmām tās vadītājas ANASTASIJAS UDALOVAS vārdā sūtītu pateicību un ielūgumu uz atdzīvināto uzņēmumu. Nospriedām, ka piemērotākais brīdis intervijai būtu pirms Latvijas dzimšanas dienas. Tā nesen tikāmies ražotnē Rīgā, Mālu ielā 30.

Anastasija, bankrotējušu uzņēmumu atdzīvinājāt nepilnos četros mēnešos. Kas deva pārliecību, ka varēsiet to paveikt?

Kovids arī man lika piebremzēt. Strādājot nekustamo īpašumu biznesā, pirms pandēmijas man bija vairāk nekā divdesmit pārlidojumu mēnesī. Te pēkšņi – viss pierima. Delfos pamanīju ziņu, ka atkal neizdodas pārdot uzņēmumu «Dzintars». Bija sajūta, ka neviens pat to negrib pirkt. Kļuva skumji, redzot, kas notiek ar vēl vienu no Latvijas senākajiem uzņēmumiem.

ANASTASIJA UDALOVA: «Rūpnīcas iekārtas nebija darbinātas gadu. Skeptiķi teica: nekā tur nebūs! Mēs tās palaidām!» Aigas Redmanes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru