Dāvanu vietā – ziedojumi labam mērķim

- 13.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai atrastu un godinātu cilvēkus, kuri dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt, kuri sarežģītā situācijā nevis paliek malā, bet iet un dara, lai atbalstītu, glābtu, palīdzētu, piepildītu cerību vai klusu sapni, laikraksts Diena un TV3 jau piecpadsmito gadu rīko akciju «Latvijas lepnums». «Latvijas lepnuma» godināšanas ceremonijā 26. decembrī kanālā TV3 redzēsim arī valmierieti MIĶELI JĀNI BENUŽU.

Miķelis ir Valmieras Valsts ģimnāzijas 12. klases skolnieks, un pašlaik viņa galvenais uzdevums ir sekmīgi pabeigt mācību gada pirmo semestri. Viņš joprojām ir hiphopa treneris Valmierā un, lai saglabātu fizisko formu, apmeklē arī trenažieru zāli. Vēl viņam kopā ar meitenēm uzticēts izstrādāt horeogrāfiju skolas žetonu vakaram, kuram tiek gatavots muzikāls uzvedums «Mamma Mia!» ar daudzām dejām un dziesmām. Tomēr arī šajā saspringtajā laikā ik ceturtdienu, kā ierasts, puisis mēro 15 kilometru garo ceļu līdz Vaidavai, kur viņu, hiphopa treneri, ļoti gaida Ziemeļvidzemes internātpamatskolas audzēkņi.

«Ja iekrīt kāds cits pasākums, saku, ka nevarēšu, jo pulksten četros pēcpusdienā braucu pie saviem jauniešiem. Tā man ir ceturtdienas prioritāte. Viņi mani jau pie durvīm sagaida, un tad visi kopā ejam uz zāli. Domāju, ka ceturtdiena viņiem ir visgaidītākā diena nedēļā,» spriež Miķelis. «Vieni jaunieši skolu pabeiguši, viņu vietā uz nodarbībām nāk citi, kas vēl nav pieraduši mani uzrunāt uz «tu», lai gan patiesībā esam vienaudži. Gribētos, lai mani uztver kā draugu.»

ZIEMEĻVIDZEMES INTERNĀTPAMATSKOLAS audzēkņi kopā ar savu hiphopa treneri Miķeli Benužu (augšējā rindā pirmais no kreisās). Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru