Daži vienmēr ir vienlīdzīgāki

- 26.Maijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijā šobrīd notiekošais pasaules čempionāts hokejā ir kārtējo reizi pierādījis antiutopiju meistara Erika Artura Blēra, nesalīdzināmi biežāk gan zināma kā Džordžs Orvels, tēzes, ka «visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži ir vienlīdzīgāki», nesatricināmo nemainīgumu.

Laikā, kad tūkstošiem līdzjutēju cīņas pret Covid-19 pandēmiju ietvaros ir liegts klātienē apmeklēt čempionāta spēles un atbalstīt Latvijas valsts­vienību, īpašo viesu jeb VIP ložās bez problēmām viesojas un spēles klātienē vēro dažādi «cienījami ļaudis», kuri atkal ir izrādījušies vienlīdzīgāki par pārējiem.

Oficiālajā līmenī visam iepriekš minētajam, protams, nekavējoties atrodas arī attaisnojums. Čempionāta protokols paredz, ka līdz trim simtiem cilvēku spēļu arēnās tomēr var atrasties – oficiālo delegāciju pārstāvji, amatpersonas, īpaši lūgtie viesi u.c. Savukārt, ko ielūgt, tā jau ir atbildīgo funkcionāru kompetence, un tad nu tā sagadās, ka nacionālas valstsvienības spēles no tribīnēm vēro esošie un bijušie politiķi, uzņēmēji un vēl pa kādam viņu radiniekam. Un visi, protams, pilda vai nu kādas neaizstājamas valstiskās funkcijas, pārstāvot un reprezentējot, vai arī ir ar gluži vai neizmērojamiem nopelniem Latvijas sporta kopumā un hokeja atsevišķi priekšā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru