Dienvidu industriālā maģistrāle: daži ierosinājumi

- 14.Novembris, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Kā zināms, labos tempos ģenerāluzņēmējs Limbažu ceļi turpina Valmieras Dienvidu industriālās maģistrāles vērienīgā projekta realizāciju.

Pagājušajā nedēļā Liesma vēstīja, kā apzaļumota maģistrāles trase, iestādot likvidēto koku vietā jaunus, kā arī izveidojot citus zaļumu stādījumus. Starp citu, nācies jau dzirdēt arī dažus kritiskus vārdus, ka jaunie kociņi, lūk, esot iestādīti pārāk tuvu brauktuvei (te domāta jau ārpilsētas zona no Cēsu un Kauguru ielas krustojuma Cēsu virzienā līdz jaunajam rotācijas aplim), taču te laikam jāpaļaujas uz projekta audita ekspertiem, kuri gan jau zinājuši, ko un kā tādās vietās ar kociņiem darīt. Taču tika saņemts arī viens telefona zvans no kādas kundzes, kura dzīvo jaunajā privātmāju rajonā tūlīt aiz Zemessardzes karabāzes pie Valmieras pilsētas robežas, viņa bija norūpējusies par tikšanu uz pilsētu, izmantojot sabiedrisko transportu.

PAR GĀJĒJIEM DOMĀTS. Jaunā projekta veidotāji patiešām rūpējušies par kājāmgājējiem, te pat asfaltēts celiņš Cēsu virzienā sākts, kaut arī – atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem – te pareizais iešanas virziens posmā līdz otrajam rotācijas aplim reāli ved tikai labākajā gadījumā uz pāris privātmājām. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru