Dienvidu maģistrālē darbs dzen darbu

- 14.Jūlijs, 2023
Pie mums un citur
Laikrakstā

Vasara joprojām ir ļoti labvēlīga ceļu būvniekiem, tāpēc arī darbi patlaban lielākajā Valmieras ielu rekonstrukcijas objektā – Dienvidu industriālās maģistrāles trasē – ģenerāluzņēmējam Limbažu ceļi rit labos tempos.

Liesma objektā pabija vakar, un kārtējo reizi zinīgs stāstītājs par visu notiekošo bija uz mirkli no niveliera atrautais Limbažu ceļu būvdarbu vadītājs Agris Puķīte

«Pašlaik objektā esam paveikuši jau lielāko pusi no visiem darbiem. Patlaban aktīvākais posms ir no Rūpniecības ielas krustojuma uz Linarda Laicena ielas virzienā uz centru. Tur ielas abās pusēs būs bruģēti trotuāri, patlaban šeit beram pamatni un reizē jau sagatavotajos posmos bruģējam. Šajā posmā vēl jāliek arī betona apmales. Praktiski šobrīd kādi nelieli darbiņi notiek visā trases garumā, lai nepaliek kaut kādas astes... Pavisam šajā objektā, rēķinot kopā gan lielās ielu apmales, gan mazās trotuāru bordas, tās jāiestrādā 10 kilometru garumā. Šobrīd atlicis uzstādīt betona apmales vēl nedaudz virs 3 kilometriem. Katrā ziņā lielā puse no betona apmalēm jau savās vietās, to pašu var teikt par asfaltbetona apakškārtu visā maģistrāles trasē, apmēram 1,3 kilometru garumā asfalts jau ieklāts. Vēl bez asfaltbetona apakškārtas viss Linarda Laicena ielas posms un rotācijas aplis pie Valmieras robežas. Virskārta pagaidām šajā objektā uz ielas brauktuves nav klāta.»

IELA BŪS GAIŠĀKA. Linarda Laicena ielas posmā no Audēju ielas pieslēguma līdz krustojumam ar Rūpniecības ielu, kur patlaban no visas Dienvidu industriālās maģistrāles 2,2 kilometru garās trases vērojama vislielākā būvnieku rosība un tehnikas koncentrācija, ceturtdien apakšuzņēmēja WOLTEC vīri stādīja savās vietās ielas laternu pamatnes.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru