Divi vienā – hobijs un dzīvesveids

- 3.Jūnijs, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Šā gada 10. maijā apritēja 20 gadi, kopš MAIJA KLEINBERGA un DACE STŪRE, saliekot kopā savus zirgus un zināšanas zirgkopībā, izveidoja SIA «Zirgaudzētava Kocēni». 

Divas raksturā tik atšķirīgās uzņēmējas šo gadu laikā ir radījušas ne tikai stabilu un augošu zirgaudzētavu, bet arī Latvijā, Baltijā un citviet Eiropā pazīstamu zīmolu. Jāšanas un pajūgu braukšanas sportā labi zināmas ir Kocēnos organizētās sacensības «Baltijas kauss», «Republikas čempionāts», kā arī «Kocēnu kauss» – konkūrā, iejādē un pajūgu braukšanā.

«Liesma» nesen tikās ar jubilāriem, lai lūkotu, kas aktuāls uzņēmumā.

Treniņu grupās rosība nerimst

Kad norunātajā laikā ierodamies zirgaudzētavā, mūs sagaida Latvijas Jātnieku federācijas «Gada balvas 2019» ieguvējas: Maija Kleinberga par mūža ieguldījumu jāšanas sporta attīstībā un Dace Stūre par panākumiem pajūgu braukšanā zirgu vienjūga klasē, kur viņa pie uzvarām tikusi ar savu palīgu (un arī vīru!) Māri Stūri. Te noteikti ir jāpiemin fakts, ka Dace pajūgu braukšanā pasaules reitingā atrodas 43. vietā.

Ir ceturtdiena, 28. maijs, tādēļ abām uzņēmuma līdzīpašniecēm vispirms vaicājam, kas tieši šodien ir viņu dienaskārtībā. Abas saskatās un ar smaidu sejā nosaka: «Ikdienas darbs!

KĀRUMU GAIDOT. Maija (no labās) un Dace jaunzirgu ielenkumā. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru