«Domāju, ka viss ir iespējams»

- 7.Februāris, 2020
Viesis
Laikrakstā

PAULA DUNDERE ir absolvējusi Valmieras Viestura vidusskolu. Patlaban viņa strādā pie savas pirmās dziesmas, kas plašākai auditorijai būs pieejama martā. Ikdienā Paula strādā Rīgā, bet brīvdienas pavada Valmierā.

Ar ko tu nodarbojies? Tagad ir tāds grūtāks periods dzīvē, jo es nemācos augstskolā. Jau otro reizi aizgāju no skolas, jo ir diezgan grūti atrast to, ko es gribu darīt. Pašlaik es strādāju Evolution Gaming, esmu kā Superbingo vadītāja, tikai angļu valodā. Darbs ir maiņās, sanāk laiks dažādām aktivitātēm, nav tā, ka darbs ir visa mana dzīve. Es ļoti gaidu vasaru, kad būs iespēja pieteikties mācībām augstskolā. Mans galvenais mērķis šogad ir tikt aktieros Kultūras akadēmijā. Es mēģināju, kad tikko pabeidzu 12. klasi, tiku pēdējā kārtā. Plāns sajuka. Esmu pēdējos divus gadus klaiņojusi pa augstskolām, meklējot to, ko gribu darīt. Ieteikums visiem – ja pēc vidusskolas nezini, kur gribi iet, tad neej nekur, citādi sanāk izšķiest laiku un naudu. Labāk padomāt, ko darīt, un pastrādāt.  Tas nav bijis rožains laiks pēc vidusskolas, kad tu meklē, ko darīt ar savu dzīvi. Es strādāju un paralēli arī dziedu kafejnīcās Rīgā, nodarbojos ar sporta vingrošanu, mācos salto un ļoti bieži braucu uz Valmieru ciemos pie ģimenes. Patlaban ir tāds pārdomu posms līdz augstskolai. Mācījos biznesa un mūzikas menedžmentu. Man tiešām patika mācību process, bet skola gan nebija tās naudas un laika vērta, bieži vien bija problēmas, jo nenotika lekcijas, vispār bija milzīgs haoss un mūzikas menedžmenta daļa bija nekāda. Daudz kas bija arī krieviski.

«ES SAPŅOJU LIELUS SAPŅUS, jo domāju, ka nekas nav neiespējams. Tas viss ir nenormāli grūti, bet nav neiespējami,» tā Paula Dundere. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru