Dzīvē ar sirds gaišumu

- 9.Septembris, 2022
Viesis
Laikrakstā

KRISTĪNE SIGITA DĀVIDSONE biedrībā «Kristīgais žēlsirdības centrs» strādā ar bērniem un ir arī mākslas entuziaste, kas organizē gan plenērus, gan kopā ar māksliniekiem apmeklē izstādes. Kristīne piepalīdz arī bioloģiskajā piemājas saimniecībā «Varšavas», kas pieder vecākiem. 

Darbs saimniecībā

«Varšavās» esmu uzaugusi, un tur turpina saimniekot mana ģimene. Jau sešus gadus vairs nedzīvoju saimniecībā, bet gan Valmierā kopā ar vīru. Tomēr turpinu palīdzēt vecākiem – saimniecībai esmu izveidojusi sociālo vietņu kontus, ko pati arī menedžēju. Veidoju foto, video, ierakstus sociālajām vietnēm. Vēl organizēju produktu piegādes, palīdzu gatavoties tirdziņiem un arī tirgoties. Pašlaik pošamies uz Greenfest festivālu un tirdziņiem Valmiermuižā un Cēsīs. Kad laiks atļauj, palīdzu arī saimniecības darbos, jo produktu klāsts ir plašs – sākot no olām un zaļumiem, beidzot ar dārzeņiem un ogām. 

Kopš izvācos no laukiem, tūlīt gribēju atpakaļ. Tagad ar vīru esam nolēmuši, ka atgriezīsimies. Bērnība man ir bijusi laimīga, tie bija 20 hektāri brīvības – meži, pļavas, dārzs. Protams, kā jau laukos, vienmēr bija daudz darba.

KRISTĪNE SIGITA DĀVIDSONE. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru