Eiropa dod zaļo gaismu Dienvidu industriālajai maģistrālei

- 31.Maijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Eiropas Savienība piekritusi līdzfinansēt vēl vienu iespaidīgu ielu rekonstrukcijas projektu Valmierā.

Valmieras novada pašvaldība parakstījusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu projekta Valmieras pilsētas Dienvidu industriālā maģistrāle – Linarda Laicena ielas savienojums ar TEN-T tīklu īstenošanai. 

Šis projekts paredz pārbūvēt Linarda Laicena ielu, paralēli Vecajam dzelzceļam posmā no Linarda Laicena ielas līdz Cēsu ielai izbūvēt jaunu ielas posmu, kā arī rekonstruēt Cēsu ielu posmā no Vecā dzelzceļa līdz valsts vietējam autoceļam V185. Projektu paredzēts īstenot līdz 2023. gada decembrim.

Vispirms par finansēm. Dienvidu industriālās maģistrāles izbūve tiek līdzfinansēta no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta specifiskā atbalsta mērķa Pilsētu infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu pasākuma Nacionālas nozīmes attīstības centru integrēšana TEN-T tīklā. 

DEMONTĀŽAS PROCESS JAU SĀCIES. Viņnedēļ situācija metāla garāžu saimniecībā blakus šaursliežu dzelzceļa uzbērumam liecināja, ka vairāki garāžu īpašnieki savas celtnes jau demontējuši un aizvākuši. Laiks mosties arī pārējiem!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru