Enerģētika noteiks visu

- 20.Septembris, 2022
Laikrakstā

Tieši pirms nedēļas Jāņa Daliņa stadiona konferenču zālē notika Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļas organizētā Vidzemes biznesa diena.

Reģiona darba devēju un pašvaldību pārstāvju diskusijas tēma bija, iespējams, pati aktuālākā Latvijā: Enerģētika – kas sagaida uzņēmējus (īstermiņā/ilgtermiņā). Rīkotāji kā allaž bija parūpējušies par zinīgu un kompetentu ekspertu sastāvu.

LTRK prezidents Aigars Rostovskis izteica kritisku neapmierinātību ar valsts menedžmenta rīcību enerģētiskās krīzes situācijā. Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks iepazīstināja ar Valmieras centralizētās apkures gaidāmajiem tarifiem un to veidošanās mehānismu, kā arī izteica bažas par lielu sabiedrisko objektu, piemēram, Valmieras Olimpiskā centra ledus halles, uzturēšanas izmaksām jau tuvākajos mēnešos.

INFORMĒTU VĪRU PULCIŅĀ. Enerģētikas problēmas gan valstī, gan konkrēti Vidzemē otrdien Valmierā kopā ar vidzemniekiem šķetināja (no kreisās) Āris Žīgurs, Edijs Šaicāns, Kaspars Osis, Gunārs Valdmanis un Sandis Jansons. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru