Ērenpreiss ripos pa Valmieras ielām

- 15.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

13. gadu pēc kārtas Valmieras novada Tūrisma pārvalde rīko īpašu akciju, kurā mudina iedzīvotājus apmeklēt dažādas novada mazāk zināmas vietas ar garantiju, ka ieguvējs būs ikviens, bet daži – jo īpaši. Lai interesantāk.

Šogad tūrisma akcija norisinājās trīs mēnešus no augusta līdz oktobrim. Dalībnieki, iepriekš saņēmuši akcijas brošūru, devās apmeklēt tajā norādītās vietas, un, lai ierakstītu anketā atbildes uz jautājumiem, viņiem bija jānoskaidro, kas dabā redzams tur, kur fotogrāfijās tīšām uzlikts rombs, zem tā paslēpjot kādu būtisku detaļu. 

Pavisam bija 24 tūrisma objekti, un vajadzēja vismaz 12 pareizas atbildes (vidēji bijušas pareizas 18 atbildes), lai akcijas dalībnieks varētu pretendēt uz galveno balvu – Ērenpreisa velosipēdu, kā arī citām veicināšanas balvām. Šogad to paveica vairāk nekā 300 akcijas dalībnieki. Neba nu tikai sasniedzamais galamērķis bija ekskursijas vienīgais ieguvums. Pa ceļam ikviens baudīja ne tikai skaistas ainavas, bet katru ekskursiju paplašināja ar vēl citām apskates vietām.

PRIECĪGAIS AKCIJAS NOSLĒGUMS kopā ar Valmieras novada Tūrisma pārvaldes vadītāju Tomu Treimani un «Sudrablāses» koristēm Smaidu, Vizmu, Zandu un Anitru. Jaunā Ērenpreisa stūre tā īpašnieces Vandas Uberģes rokās. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru