Esmu par pozitīvo

- 30.Jūnijs, 2021
Valmierietis
Laikrakstā

Katrs pats savas laimes kalējs — tas ir valmierietes AMANDAS ČEČIŅAS dzīves moto. Viņa uzskata, ka katram pašam jācīnās par laimi un pozitīvismu dzīvē. 

 Par sevi Amanda saka: «Es esmu pavisam vienkārša meitene, kas dzīvē cenšas kulties uz priekšu, kā nu var.  Neskatoties uz to, ka pastāvīgi dzīvoju stresā, turpinu meklēt visā pozitīvo. Tā ir drusciņ vieglāk dzīvot! Būšu atbalsts, kad nepieciešams, piemēram, ja kādam bailes no augstuma, tad es būšu tā, kas centīsies nomierināt, lai gan pašai kājas un rokas trīc. Tikai no zirnekļiem gan pasargāt nevarēšu, jo tiem tuvumā mani nu nekā nedabūt. Varu piebilst, ka es esmu tā meitene, kurai dzīvoklī uz palodzes aug tomāti, dilles un arī piparmētra — virtuvē visa palodze pilna.» 

Valmieru uzskata par mazo paradīzi.

Mums ir viss, kas Latvijā nepieciešams. Ir ko darīt gan maziem ķipariem, gan cilvēkiem ar milzu pieredzi. Spēļlaukumi, kino, peld­baseins, pastaigas kokos un uz zemes, mežos un pilsētas centrā, parki, veikali… Ja kāds sūdzas, ka Valmierā nav ko darīt, — draudziņ, palūko apkārt kārtīgi! Protams, tagad ar pandēmiju ir, kā ir, taču, kad dzīve bija ierastajās sliedēs, tad — Valmierā var darīt visu ko! Pilsēta pēdējos gados attīstās kā vēl nekad. Man ļoti patīk būt Valmierā! Dzīvība un miers vienlaikus. Turklāt viss rokas stiepiena attālumā. Vienalga, vai dzīvo Ausekļos vai stacijas galā, kājām izstaigāt var visu.

AMANDA ČEČIŅA. Foto mirklis pie ViA 1. septembrī pirms otrā kursa sākuma. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru