FBK "Valmiera" atgūst līderpozīcijas

25.Oktobris, 2022

ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulā jau kārtējo reizi cita līdere. Šobrīd šis gods pieder komandai Valmiera, kas piektdienas vakarā Cēsu sporta kompleksā ar 5:3 sarūgtināja čempioni Lekrings.

FBK Valmiera, kas līdz šim piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, piektdien viesojās Cēsīs pie komandas Lekrings. Uzvaras gadījumā valmierieši varēja kļūt par līgas līderi. 6. minūtē viesiem neizdevās realizēt soda metienu, tomēr tieši viņi bija tie, kas atklāja šīs spēles rezultātu 1:0 – 12. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Mārtiņš Broks. Pēc pirmā perioda rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu, jo golu iemeta cēsnieks Emīls Dzalbs – 1:1.

Otrajā trešdaļā Broks guva vēl vienus vārtus, atkal izvirzot vadībā Valmieras komandu.

Mārtiņš Broks. Foto no floorball.lv

Viesis - 25.Oktobris, 2022 - 13:41

Atvainojamies par kļūdīšanos - attēlā redzams nevis Kevins Šmits, bet gan divu vārtu autors Mārtiņš Broks