FBK Valmiera gadu sāk ar uzvaru

- 14.Janvāris, 2022

Pagājušajā sestdienā ELVI florbola līgas turnīra vīriešiem kārtējā spēle norisinājās Valmieras Olimpiskajā centrā, kur FBK Valmiera uzņēma Liepājas komandu FK Kurši, kuru 9. oktobrī Liepājā bija sakāvusi ar 12:3. Abām vienībām tā bija pirmā spēle Jaunajā gadā, ko veiksmīgāk uzsāka valmierieši, svinot panākumu ar 7:4. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (2+1) punktiem bija Lauris Alvis Stiprais.

Spēles rezultātu 4. minūtē ar precīzu metienu atklāja liepājnieks Gustavs Griezītis (1:0), un, kā vēlāk izrādījās, tā bija vienīgā reize, kad viesi atradās vadībā. Jau pirmā perioda laikā triju vārtu pārsvaru ieguva mājinieki (4:1), kuru rindās ar vārtu guvumiem pa reizei izcēlās Aleksejs Jakovļevs un Jēkabs Berkolts, bet divas reizes – Lauris Alvis Stiprais. Otrajā trešdaļā abas komandas iemeta pa vienam golam (5:2), bet pēdējā periodā FBK Valmiera savu pārākumu nosargāja, svinot uzvaru ar 7:4.

RIČARDS EGLĪTIS (Nr. 36) neslēpj emocijas pēc kārtējā valmieriešu vārtu guvuma. Foto no floorbal.lv