"Fēnikss" uzsāk 2024. gada sezonu

23.Aprīlis, 2024
Sports
Laikrakstā

Ar spēli 27. aprīlī Brenguļu sporta centra Kaimiņi laukumā Valmieras novada regbija komanda Fēnikss uzsāk jauno sezonu.

Pirmo sezonas spēli aizvadīsim mājas laukumā pret regbija kluba Livonija otro komandu. Spēle notiks sestdien, 27. aprīlī, pl. 14.00. Ielūdzam Valmieras novada iedzīvotājus un viesus uz mūsu mājas spēlēm Brenguļu sporta centrā Kaimiņi. Tagad, pateicoties mūsu atbalstītājiem SIA Latvian Wood Houses, skatītāji var sekot līdzi mačam no tribīnēm, kuras tika uzstādītas aizvadītās sezonas izskaņā.

Šosezon Fēniksam paredzēts piedalīties Latvijas un Baltijas čempionātā regbijā 15, kā arī Latvijas čempionātā un Latvijas kausa izcīņā regbijā 7. Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātu otro reizi kluba vēsturē noslēdzām ar bronzas medaļām. Baltijas čempionātā pietrūka vien nedaudz, lai varētu sacensties par medaļām. Šogad ambīcijas ir lielas, tieksimies uz medaļām abos turnīros.

Visu ziemu esam cītīgi trenējušies, lai šo mērķi sasniegtu. Spēlētāji ir strādājuši pie individuālās spēka un izturības sagatavotības, kā arī kopš marta esam atsākuši treniņus laukumā.

Regbija klubs Fēnikss

PĒC TRENIŅA SPĀNIJĀ. Kluba Fēnikss komanda dienas centra Atver durvis Betānijā jauniešu darinātajos kreklos. Lindas Ungures foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru