Futbolā viss ir par un ap komandu, nevis individuālām personībām

13.Februāris, 2024
Sports
Laikrakstā

ROBERTS VEIPS šogad Valmiera FC rindās iesāks savu trešo sezonu. Pirms ierašanās Valmierā futbolista gaitas sācis Skonto akadēmijā, bet vēlāk ceļi veduši uz Itāliju, kur gūta bagātīga futbola pieredze.

Atgriežoties Latvijā, viņa mērķi joprojām ir lieli – pierādīt savas spējas un nokļūt kādā no augstākās raudzes čempionātiem. Arī vieta Latvijas izlasē ir viņa sapņu sarakstā. 23 gadus vecais aizsargs dalās savā pieredzē.

Komanda gatavojas jaunajai sezonai. Kā tu pats jūties šajā saspringtajā grafikā?

Teikšu, ka šosezon šis posms ir mierīgāks, nav tik liels darba apjoms kā pagājušajā gadā. Manuprāt, tas kaut kur rezonē ar to, ka komandā iepriekšējā sezonā bija daudz savainojumu. Līdz ar to fiziskās sagatavošanas treneris Ivo Lakučs ir paredzējis mums nedaudz vieglāku plānu. Pagaidām šķiet, ka fiziski jūtos ļoti labi, ir jūtams spēka pieaugums. Ja salīdzina iepriekšējos divus gadus ar šo, tad slodžu daudzums noteikti ir mainījies.

Čempionu gadā komanda jau bija nokomplektēta, pieradusi pie smagāka darba, tāpēc man bija ievērojami grūtāk izturēt, jo biju jaunpienācējs. Pēc divām sezonām šeit esmu adaptējies specifiskajiem apstākļiem. Savu lomu spēlēja arī tas, ka man pirms ierašanās Valmierā nebija šādu slodžu. Gatavošanās parasti ilga aptuveni mēnesi, ar mazāku treniņu skaitu. Arī Itālijā spēlējot, trenažieru zālē strādājām ievērojami mazāk, tur viss tika vērsts uz futbolu. Latvijā ir svarcelšana, kas domāta jaudas uzlabošanai.

ROBERTS VEIPS.

Valmiera FC informācija


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru