Gada Farmaceite 2020

- 11.Decembris, 2020
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Iepazīstieties: ZITA FREIBERGA – farmaceite un zāļu gatavotāja SIA «Nigella» Pārgaujas aptiekā Valmierā. Sestajā novembrī saņēma Latvijas Farmaceitu biedrības apbalvojumu «Gada Farmaceite 2020» – tas piešķirts par radošu, prasmīgu un nesavtīgu ieguldījumu farmaceita profesijas popularizēšanā un farmaceitu profesionālajā izglītošanā. 

Liesma devās Zitu apciemot viņas darba vietā. 

Zitas dzimtā vieta ir Ventspils

Tur esmu augusi un mācījusies. Mani vecāki joprojām dzīvo Ventspilī. Apciemoju viņus ik pa laikam, jo ceļš ir garš. Braucu ar automašīnu – man ļoti patīk ar to braukt, autoskolā sāku iet septiņpadsmit gadu vecumā, kad varēju nokārtot teoriju un rudenī – oktobrī, kad man palika 18, uzreiz pēc dzimšanas dienas nokārtoju arī braukšanas eksāmenu. 

Zitai radinieki nav farmaceiti vai ārsti, kas būtu ietekmējuši viņas lēmumu studēt farmāciju

Mamma ir grāmatvede, māsa arī ko līdzīgu studēja – ieguva finanšu speciālistes izglītību. Tētis ir pašvaldības policists. 

Zināju, ka pēc vidusskolas absolvēšanas mācīšos, bet mani nesaistīja sēdošs darbs, jo man patīk darbs, kurā jārisina problēmas. Dodu priekšroku kustībai. Kādreiz mans mīļākais seriāls bija «Doktors Hauss», varbūt no tā arī ietekmējos.

ZITA FREIBERGA. Pēc goda titula «Gada Farmaceite 2020» apbalvošanas ceremonijas Bellavue Park Hotel Rīgā. Foto no Zitas Freibergas personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru