Gada nogalē godināti divi Valmieras novada Dimanta pāri

- 5.Janvāris, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2023. gada nogalē, 29. decembrī, klātesot ģimenes locekļiem, godināti divi Valmieras novada Dimanta pāri – Līga un Andris Ciguži un Skaidrīte un Jānis Ruki. Šīs ir ģimenes, kurās viens otram pateicībā par gariem laulībā kopīgi pavadītiem gadiem var teikt: «Paldies, ka man esi, jo man ar tevi kopā ir tik labi un viegli!» 

Līga un Andris Ciguži    

Sagaidot Dimanta kāzas, pāris skaisti saposies gaida pie svētku eglītes, ko bērni ar savām atvasēm rūpīgi piemeklējuši un dekorējuši. Gaisā virmo svētsvinīga noskaņa, un viņi dalās savā mīlestības stāstā. 

Līga nāk no Dikļu puses, kur kopā ar māsu pavadīta bērnība, pēc pamatskolas absolvēšanas un ganos aizvadītām vasarām viņa uzsāka skolas gaitas Valmieras Viestura vidusskolā. Pēc vidusskolas absolvēšanas Līga ļoti vēlējās studēt mākslu, tomēr tam trūka līdzekļu, tāpēc uzsāka darba gaitas Vidzemes slimnīcas Uzņemšanas nodaļā. 

Savukārt Andris dzimis Vents­pilī. Radošumu un mākslinieciskumu viņš mantojis no tēva, ar kuru kopā pavadītais laiks diemžēl nebija ilgs, jo neilgi pēc dēla dzimšanas Andra tētis gāja bojā. Palikuši divatā ar mammu, abi pārcēlās pie vecvecākiem Valmierā, kur pavadīta bērnība un skolas gadi. Andris iestājās augstskolā, bet agri sāka strādāt, lai varētu palīdzēt ģimenei, tas netraucēja arī neklātienē pabeigt vakarskolu.

Līga un Andris Ciguži.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru