"Gemoss" grantu konkurss ar kopējo finansējumu 10000 eiro

- 9.Decembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Domājot par motivējošu atbalstu viesmīlības nozarei, vadošais izejvielu piegādātājs un vairumtirgotājs Gemoss izsludina grantu konkursu. Mērķis ir atbalstīt un izglītot jaunos uzņēmējus, piešķirot 10000 eiro inovatīvu pārtikas produktu ideju realizēšanai. 

Grantu programma izveidota, lai palīdzētu radīt jaunu, Latvijā ražotu produktu ar potenciālu tirgū un atbalstītu inovatīvu produktu izstrādi no graudaugiem, pākš­augiem, riekstiem, sēklām un žāvētiem augļiem.

Līdzās finansiālam atbalstam nozīmīgs ieguvums ir arī ilgtermiņa sadarbība un ekspertu pieredze visos idejas attīstības posmos. Iniciatīvas mērķis ir sniegt profesionālu atbalstu augstvērtīgu un oriģinālu produktu ideju autoriem un atbalstīt ar resursiem, kas nepieciešami to attīstīšanai, izgatavošanai un ieviešanai tirgū. 

«Pirmo reizi mūsu kompānijas pastāvēšanas 27 gadu laikā esam radījuši atbalsta iniciatīvu ar vēlmi ieguldīt veselīgu produktu idejās, tādējādi izsludinot grantu programmu 10000 eiro vērtībā. Programmai var pieteikties jebkurš – no azartiskas mājsaimnieces līdz pat pieredzējušam uzņēmumam ēdināšanas un viesmīlības jomā. Galvenais, lai ir vēlme izmēģināt spēkus vienā no augošākajām nišām pārtikas tirdzniecībā, lai mirdz acis! Mēs esam pārliecināti, ka starp mums ir daudz uzņēmīgu cilvēku, kuriem pietrūkst tikai nedaudz līdz ideju īstenošanai, tāpēc aicinām izmantot šo iespēju tikt pamanītam un atbalstītam,» dalībai iedrošina Gemoss valdes locekle Ieva Treija.

IEVA TREIJA: «Aicinām izmantot iespēju – būt pamanītam un atbalstītam!» Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru