"Gemoss" veikals - noliktava profesionāļiem un kulinārijas entuziastiem

- 3.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar 3. decembri sākas un trīs dienas turpināsies firmas Gemoss tirdzniecības tīkla jaunākā veikala Valmierā, Stacijas ielā 55, atklāšanas svētki. Būvniecībā izmantots vietējais darbaspēks, jaunajā 500 kvadrātmetru tirgotavā ir septiņas darba vietas. Ar Gemoss tirdzniecības koncepciju un gandrīz 15000 preču vienību ienākšanu Vidzemē lasītājus iepazīstina firmas īpašniece un valdes locekle IEVA TREIJA.

«Kad man vaicā, kādēļ no Jāņparka vai Burkānciema cauri Valmierai būtu jābrauc uz jauno veikalu pie Stacijas laukuma, atbildu: «Tādēļ, ka Gemoss piedāvājums ir citāds, stipri atšķirīgs!» Tas veidojies 27 gadu garumā, un tā ir kompānijas vēsture. Esam no tiem, kas ar visa veida sortimentu atbilstoši abām tirdzniecības formām strādā kā mazumtirdz­niecībā, tā vairumtirdzniecībā. Pastāvīgo klientu lokā ir restorānu un bāru īpašnieki, kurus ne tikai nodrošinām ar virtuves projektēšanu, bet arī izstrādājam tehnoloģiskos projektus, kā arī gādājam par jaunākajām virtuves tehnoloģijām un nepieciešamo aprīkojumu.

Kompānijas aizsākums ir pārtikas izejvielu tirdzniecības biznesā, tādēļ joprojām mūsu sortimentā ir žāvēti augļi, rieksti, sēkliņas, graudaugi, pākšaugi, kurus kā lētas, kvalitatīvas un daudzveidīgas izejvielas piedāvājam pārtikas ražotājiem, mājražotājiem, konditoriem un kulināriem.

KOMANDA. Kompānijas Gemoss Valmieras veikala komanda kopā ar Ievu Treiju (ceturtā no kreisās). Ārijas Romanovskas foto  


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru