Gluži kā svētku dienā!

- 9.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopš trešdienas, 7. aprīļa, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, klātienes tirdzniecību vairs neierobežo preču saraksti un strādāt var visi veikali, kuriem ir atsevišķa ieeja un kuri neatrodas tirdzniecības centrā, kura tirdzniecības platība ir lielāka par 7000 kvadrātmetriem. 

Attālināti iegādāto preču izsniegšana joprojām nav aizliegta internetveikalu preču izsniegšanas punktos, ja tie atrodas ārpus tirdzniecības centriem. Liesma trešdien devās aprunāties ar pārdevējām dažos Valmieras veikalos. 

Modes preču veikala «ABAžūrs» pārdevēja Dina Madelāne stāsta: «Četrus mēnešus bijām slēgti. Strādāt nevarēju, vismaz saņēmu dīkstāves pabalstu. Šodien darbu atsākām pulksten desmitos no rīta. Ievērojot drošas tirdzniecības prasības, mūsu veikalā vienlaikus var atrasties divi pircēji. Pirmā pircēja atnāca ar konkrētu plānu – nopirkt jaunu somiņu, tai klāt arī šo to pieskaņoja. Viņa teica, ka esot vilšanās interneta iepirkumos, vajagot tomēr materiālu pačamdīt, ne viss esot tā, kā izskatās interneta veikala mājaslapas fotogrāfijās, protams, kaut ko jau nopirkt var. Nav saistības ar mums, bet saprotu, ka lielākā problēma ir apavi,  katram taču kāja ir ar saviem parametriem. Mēs ar tirdzniecību internetā nenodarbojāmies, jo mums apģērbi ir ne klasiski pēc izmēriem, bet gan oversize, kas jāredz, kā izskatās mugurā, vienam var būt ļoti skaisti, bet citam ne. Šodien cilvēki bija ļoti priecīgi, ka var aptaustīt apģērbu, viņi pirka ļoti dažādas lietas, piemēram, siltu džemperi vai kaut ko pavasarīgu.»

IEPIRKŠANĀS SĀKUSIES. Linda Loze (pa kreisi) izvēlas izlaiduma kleitu, jo šogad viņa absolvēs devīto klasi. Pa labi modes preču veikala «ABAžūrs» pārdevēja Dina Madelāne. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru