Godināti trīs Valmieras Dimanta pāri

- 7.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

30. decembrī sveikti trīs Dimanta pāri – Andris un Ruta Rākini, Andrejs un Isvalda Brenči, Jānis un Irēna Dunkuri, kuri laulībā pavadījuši 60 gadus.  

Andrim un Rutai  nebija viegla bērnība, agri palikuši bez viena vai abiem vecākiem, strauji nācās pieaugt, lai varētu sākt strādāt un paši sevi nodrošināt. Pāris satikās Jaunburtnieku pagasta lauku brigādē. Andrim bija iepatikusies Ruta, un viņš sāka izrādīt savas simpātijas. Ruta stāsta, ka rudens, kad abi iepazinās, bijis ļoti skaists, šim laikam īpašu noskaņu piešķīrusi kuļmašīnu rūkoņa. Ne vien kopīgā darbā aizvadītas stundas, bet arī apmeklētas balles Vecpuišu parkā, līdz pirms 60 gadiem – 31. decembrī – viens otram teica «jā» vārdu. 

Pāris aizvadījis piepildītus darba gadus, bet tagad devušies pelnītā atpūtā. Ruta strādājusi par slaucēju kolhozā Kocēnu pagastā, strādājusi arī Kocēnu veikalā un Vidzemes slimnīcā. Andris atceras, ka viņam skolas gados ļoti patika zīmēt, tomēr dzīvē notika tā, ka pēc dienesta armijā viņš ieguva virpotāja profesiju. Andris ir strādājis ugunsdzēšanas iekārtas rūpnīcā, vēlāk arī kopā ar Rutu kolhozā Kocēnu pagastā un «Latvijas autoceļu uzturētāja» Valmieras ceļu rajona Valmieras iecirkņa pārvaldē. 

ANDRIS un RUTA RĀKINI. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru