Gribēsim, un mums puķes augs griestos!

- 8.Jūnijs, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Mums, latviešiem, ne visai patīk plātība un izrādīšanās. Jo īpaši, ja to piekopj kāds cits, ne paši. Vēl jo vairāk, ja tas darās, kā uzskatām, «par naudu no mūsu kabatas». Taču biznesā dižošanās nereti ir tīri vai spiesta lieta, ja reālais darbs vienkārši ir sabiedriskai domai grūtāk pamanāms.

Kurš gan tautā būtu pratis ieraudzīt, ka Latvijas Mobilais telefons ir uzsācis attīstīt veselu virkni inovatīvu produktu, sadarbojoties ar Latvijas Universitāti, RTU un jaunuzņēmumiem — jeb, kā tagad pieņemts «čista latviski» sacīt, stārtapiem? Vai vispār pamanījis to, ka zinātne nu ir viens no nacionālā sakaru uzņēmuma tālākās darbības virzieniem?

Savukārt ziņa, ka LMT ir Rīgā uz Brīvības ielas, pie Vecās Ģertrūdes, atvēris pašu-pašu-pašu lielāko, tāpat tehniskā aprīkojuma un telpu iekārtojuma ziņā iespaidīgāko klientu apkalpošanas centru visā Baltijā, publiku ieintriģē uzreiz. It īpaši, ja uzņēmuma cilvēki viltīgi saaicina ciemos žurnālistus un viņus krietni sacienā ar viegliem kokteiļiem, ar brīnumaini gardām kanapē mazmaizītēm un kūkām no varen smalkā galvaspilsētas restorāna Bibliotēka Nr.1.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru