Halāts silda vienmēr – kā ziemā, tā vasarā

7.Maijs, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Saulaina vasaras diena, un draugi aicina uz pirti? Iešanā pirtī nav tikai kā dziesmā par somu pirti: “sārts un pliks”, kad pēc karsēšanās un lēkšanas ezerā, tiek kurināts ugunskurs un tiek baudīts kas atspirdzinošs. Kā īstu pirtnieku, tā arī vienkāršu ciemiņu pēc pirts var patīkami sasildīt mīksts halāts. It īpaši, ja uz pirti esat uzaicināts kādā dzestrākā vasaras pievakarē. Savukārt, vēlā ziemas vakarā mīkstā halātā varēsiet atpūsties kā pie kamīna, tā dīvānā, lai nodotos kāda spraiga detektīvromāna lasīšanai. Halātu izvēle ir plaša, un tikpat daudzveidīga ir to kvalitāte. Lai jaunais halāts neizirtu jau pēc pirmās mazgāšanas reizes, pirms tā iegādes ir vēlams izpētīt, no kāda auduma halāts tika ražots, cik biezs tas ir, un, protams, jāizvēlas tīkamākā krāsa.

Sieviešu halāti – vienmēr mīksti un pūkaini

Sieviešu maigā āda ilgojas pēc maiga pieskāriena. Tieši tāpēc iecienīti ir kokvilnas halāti sievietēm. Ir pieejami dažādu izmēru un krāsu halāti, lai ikviena daiļā dzimuma pārstāve varētu atrast sev piemērotāko un tīkamāko variantu.

Populāri ir arī halāti, kas ražoti no kokvilnas un poliestera attiecībā 60 pret 40. To raksts ir nedaudz raupjāks un priecēs tās sievietes, kuras ir iecienījušas stingrāka auduma apģērbu. Lai kāds arī būtu audums, halātu varēsiet vilkt gan pēc pirts, gan arī mājās rudens vai ziemas vakarā.

Vīriešu halāts – katra džentlmeņa skapī

Maldīgi uzskatīt, ka halātus valkā tikai sievietes. Tiesa, ja sievietes halātu uzskata gan par praktisku, gan estētisku apģērbu, tad vīriešiem svarīgākais ir tieši halāta praktiskais pielietojums.

Visbiežāk vīrieši halātu velk pēc dušas, kā arī pēc pirts vai baseina apmeklējuma. Mazs padoms sievietēm – ja nezināt, ko dāvināt savam mīļotajam, jauns vīrišķīgs halāts vienmēr ir teicama izvēle. Par halātu sevišķi priecātos arī kungi cienījamā vecumā. Vīrieši visbiežāk dod priekšroku vienkāršas krāsu gammas halātiem: tumšiem (melniem, ziliem) vai arī baltiem.

Halātus ir izdevīgi iegādāties tiešsaistē

Ja zināt halāta valkātāja auguma aprises, halātu varat droši izvēlēties arī internetā. Izplatītājs Nostra.lv piedāvā iegādāties kā elegantos Exclusive halātus, tā arī praktiskos Professional halātus.

Plašajā klāstā ir pieejami gan sieviešu halāti, gan vīriešu halāti melnā, zilā, zaļā, sarkanā un, protams, mirdzoši baltā krāsā. Iegriezieties Nostra.lv interneta vietnē un, ļoti iespējams, atradīsiet jaunu halātu sev vai arī izcilu nākamo dāvanu kādam citam.

Foto: https://www.pexels.com/photo/faceless-ethnic-woman-with-cream-jar-against-mirror-at-home-5938253/


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru