Hokejs un politika

- 27.Augusts, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Nevajag jaukt hokeju ar politiku. Runājot par Baltkrieviju, šī spēle patīk arī opozīcijai un tiem cilvēkiem, kuri protestē – tad kāpēc mums būtu jāatņem šiem cilvēkiem hokeja svētki!? Es uzskatu, ka čempionātam, lai vai kā, bet Baltkrievijā ir jānotiek – Dievs dod, lai tur būtu miers, jo tie, kas šobrīd iziet ielās, ir tieši tādi paši hokeja fani, kā tie, kuri ir pretējā pusē.

Tiem, kuri uzskata, ka nepieciešamas tiešas sankcijas, atgādināšu, ka tās nekad ne pie kā laba nenoved un atņemt hokeja čempionātu nozīmē, ka mēs Baltkrieviju vēl vairāk atgrūžam no tālākās sadarbības ar Eiropas Savienību. 

Manuprāt, tā ir  pilnīgi muļķīga pieeja uzskatīt, ka tos cilvēkus, kuri šobrīd protestē, hokejs vispār neinteresē. Viņi taču ir dzīvi cilvēki, kurus interesē gan kultūra, gan sports, gan draudzīgas un cieņpilnas attiecības ar Eiropas Savienību.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Jusis - 28.Augusts, 2020 - 12:26

Tā ir ja vispirms runā un pēc tam domā. Tagad būs tā Lukašenko varu saglabās ,čempionāts notiks ,Latvijas posmu savāks Somija un Latvija samaksās miljonu soda sodu un vēl tā pašu iztērētā nauda gatavojoties.

latvietis dziļ… - 28.Augusts, 2020 - 19:28

Romānam Naudiņam kārtējo reizi taisnība. No sporta jaukšanas ar politiku nekad nekas jēdzīgs nav sanācis.

Pievienot komentāru