Iedzīvotāju tikšanās Mazsalacā

- 6.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā Mazsalacā norisinājās Valmieras novada domes deputātu pirmā tikšanās ar iedzīvotājiem. Mazsalaciešus interesēja sociālo pakalpojumu un grupu dzīvokļu projekta virzība, vecās slimnīcas ēkas liktenis, ūdenssaimniecības attīstības plāni, sociālā atbalsta vienotā sistēma novadā, pašvaldības klientu centru darbība pilsētā un pagastos, Sēļu muižas liktenis, Mazsalacas vidusskolas turpmākais darbības veids.

JĀNIS BAIKS, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, mazsalaciešus iepazīstināja ar novada domes darbību: 

«Valmieras novada pašvaldība kopš pagājušā gada 1. jūlija darbojas kopā. Šis apvienošanās process nebūt nebija vienkāršs un aizvien tāds nav. Aizvien ir lietas, kas jāpaveic, jo darba apjoms ir tiešām liels – apvienojās astoņas pašvaldības. Jāsaka paldies arī visiem iepriekšējiem novadu priekšsēdētājiem, jo mēs jau 9 mēnešus pirms reformas sākām strādāt vienotā komandā, piesaistot arī Vidzemes Augst­skolas ekspertus. Pa nozarēm kopā nāca speciālisti un lēma, kādā veidā novads tiks pārvaldīts, un tā arī tika veidota šī brīža sistēma. Teritorija ir plaša – gandrīz 3 tūkstoši kvadrātkilometru, un nedaudz mazāk par 55 tūkstošiem iedzīvotāju.

AR IEDZĪVOTĀJIEM TIKĀS gan Mazsalacas apvienības pārvaldes vadītāja amata pienākumu izpildītājs Valdis Kampuss, gan Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, gan Iluta Urbanoviča, Sajūtu parka atpūtas kompleksa vadītāja. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru