Iesaistīt jauniešus sabiedriskajās aktivitātēs

- 4.Februāris, 2022
Viesis
Laikrakstā

2022. gads pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu, kad tiks aktualizēta darba ar jaunatni nozīme. UNDĪNE BLUMBERGA ir Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas koordinatore, tāpēc aicināju viņu uz sarunu par un ap darbu ar jauniešiem. 

Pastāsti nedaudz par sevi! 

Esmu dzimusi, augusi valmieriete. Mācījos Valmieras Viestura vidusskolā, pēc tam Valmieras 5. vidusskolā, kultūras izglītības klasē. Šķiet, tur arī sākās mans ceļš kā sociāli aktīvam jaunietim, jo mums bija fantastiska klases audzinātāja – Inese Mola, kas mūs mudināja apgūt gan skatuves mākslu, gan iesaistīties dažādās sabiedriskās aktivitātēs. Skolas laikā darbojos Jauniešu Saeimā, piedalījos dažādu skolas pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Pēc skolas beigšanas devos uz ārzemēm sapelnīt naudu studijām, bet iepazinos ar vīru, un mīlestība lika atgriezties Latvijā. Piedzima divi dēli Aksels un Namejs. Audzinot dēlus, cik laiks atļāva, darbojos manis un vīra kopīgajā biznesiņā. 

Kā izdomāji iesaistīties Jauniešu ideju laboratorijā? Ko jau esi paspējusi izdarīt?

2020. gada augusta beigās mani uzaicināja uz Burkānciema domradi, kur aizgāju ar visu ģimeni un draugiem. Tā arī bija vieta, kur vairāk uzzināju par Valmieras novada fondu (VNF). 

UNDĪNE BLUMBERGA. Foto no personīgā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru