Interneta radio – neierobežotu iespēju lauciņš

- 14.Maijs, 2021
Vīru lietas
Laikrakstā

Maijs, kā zināms, ir rijīgo līdaku mēnesis, kurā Vīru lietās loģiski būtu runāt par to, kāpēc konkrētā ūdenstilpē ķeras vai neķeras trofeju lieluma zaļsvārces.

Taču šogad maijs ir arī pēdējais mēnesis pirms īpaši spraigām vietējo pašvaldību vēlēšanām, tāpēc – kā to paģēr likumdošana  – pirmsvēlēšanu batālijās iesaistītu nenoliedzami kompetentu vīru runas par mūspusē dižākā ezera problēmām esmu spiests atlikt vismaz līdz 11. jūnijam, kad, cerams, visi 19 Valmieras dižnovada deputātu krēsli būs aizpildīti ar cienīgiem vīriem un sievām. Tad bez problēmām izdevējsabiedrībai Liesmā savus viedokļus varēs paust gan iekšā tikušie, gan ārpusē palikušie...

Šodien vēl viena sezonai aktuāla tēma. Radio! Kā zināms, šo uzziņas avotu vai vienkārši tīkamas mūzikas klausīšanās apa­rātu izmantojam ne tikai telpās, bet arī svaigā gaisā. Jo ne jau visus dārzā, pļavā vai ūdensmalā aizrauj tikai putnu treļļi vien. Un gādāt par radio skanīgumu taču arī ir veču pienākums! Tas sevī ietver ne tikai paša radio sagādāšanu un tā barošanas nodrošinājumu (ar kabeli vai baterijām), bet tagad – tehnoloģiju uzvaras gājiena laikmetā – piedāvā arī pilnīgi jaunas iespējas, faktiski pat pilnīgi jauna tipa – interneta radio. Par šīm jaunajām audio izpildījuma klausīšanās iespējām Vīru lietām stāsta digitālo tehnoloģiju entuziasts jau ar zināmu pieredzi ARMANDS: 

– Viss sākās ar to, ka man apnika klausīties mūsu vietējās radiostacijas iekš tā, gribējās paklausīties kaut ko no pasaules! Ja tu esi internetā, tad, ieslēdzis datoru, tu vari ieiet jebkuras radiostacijas mājaslapā, paklausīties online vai ierakstā, kā tu gribi.

PORTATATĪVS. Šo interneta radio aparātu ērti paņemt līdzi tuvākos vai tālākos braucienos. Ja būs Wi-Fi, būs arī vēlamā mūzika. Foto no Armanda privātā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru