Izdzīvo jaunības sapni

- 27.Marts, 2024
Viesis
Laikrakstā

«Nav gleznas, kuru kāds liks pie sienas, nav muzikālā gabala, ko vēlreiz varēs kāds nospēlēt, nav grāmatas, ko varēs pārlasīt, bet ir vien tā brīža sajūta, ko varbūt izraisi publikā.

Atmiņā paliek vien dzīvais tikšanās moments. Ļoti dīvaina ir mana profesija,» tā Valmieras teātra aktrise BAIBA VALANTE. Aktrise uz tikšanos ar skatītājiem dodas piecdesmit divas sezonas, un marta vidū kolēģu, ģimenes un draugu lokā Baiba nosvinēja 70. šūpuļsvētkus. Dzimšanas dienas vakarā viņa bija uz skatuves un spēlēja Felicitu Šablovu «Vēlajā mīlā». 

Skaisti jubileju nosvinējāt darbā. Prieks vai mazliet žēl? 

Prieks, ka ir darbs un varu, ka esmu ierindā. Šajā pēdējā ne, bet iepriekšējā izbraukumā mums bija 18 izrādes pēc kārtas jānospēlē... Aplausi, ziedi ir lielākā pateicība. Ja nāk cilvēks no publikas ar mazu puķu pušķīti, vai dieniņ, cik kolosāli! Tad saproti, ka izdarīji, ka patika. Es arī atceros sievieti, tas gan pirms vairākiem gadiem, kura dāvāja izplaucētas ievas. Ievziedus ziemā! Cik skaisti!

TEĀTRA REPERTUĀRĀ pašlaik ir piecas izrādes, kurās spēlē Baiba Valante, aprīlī būs pirmizrāde «Tu saki?». Ir jāiet un jābauda Baibas talants un skatuviskā pievilcība. Matīsa Markovska foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru