Izmantojot iespēju

- 25.Novembris, 2020
Pie mums un citur
Laikrakstā

ARTŪRS EGLĪTIS ir valmierietis, kas vairākkārt devies uz ASV un vienu reizi arī uz Angliju, lai «Southwestern Advantage» programmas ietvaros strādātu vasarā, pārdodot izglītojošas grāmatas. Par sevi viņš stāsta: «Bez šīs programmas es ļoti aktīvi vēl iesaistos SOS bērnu ciematu labdarības programmās, piesaistu viņiem līdzekļus, un tas man vēl vairāk palīdz iziet ārā no komforta zonas. Kā arī esmu ļoti entuziastisks skrējējs, esmu piedalījies 100 km un 24 h skrējienos.»

Iespēja doties uz Ameriku

«Esmu dzimis un audzis Valmierā. 2017. gadā pabeidzu Valmieras Viestura vidusskolu, pēc tam izlēmu doties uz Latvijas Lauksaimniecības universitāti mācīties mežzinātni. Otrā semestra laikā mani iepazīstināja ar iespēju doties strādāt uz Ameriku. Darbs man nav svešs, jo es katru gadu, jau no 15 gadu vecuma, cenšos kaut ko darīt vasaras laikā. No sākuma lasīju mellenes mežā un pārdevu vietējiem uzpircējiem, 17 gadu vecumā strādāju «Limbažu ceļos», pēc tam arī «Byko Lat». Tomēr es sapratu, ka tie nav darbi, ko vēlos strādāt visu savu mūžu. Kad sāku studēt, zināju, ka uz nākamo vasaru man vajag atrast kaut ko citu, un pēc jaunā gada kāda kursa biedrene kursa čatā rakstīja, ka viņai zvanījusi meitene, kas strādā Amerikā pa vasaru, varbūt kādam ir interese. Un es teiktu, ka tā man bija kā svētība, lai uzsāktu ko jaunu dzīvē. Sazinājos ar to meiteni, tikāmies Rīgas ofisā, un viņa rādīja prezentāciju par to, ko vispār viņi dara vasaras laikā. 

ARTŪRS TIKA ARĪ CEĻOT. Šeit redzams «Yellowstone national park», kas ir vecākais nacionālais parks Amerikā, to viņš apmeklēja pēc otrās pavadītās vasaras Jūtas štatā. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru