Jāgaida līdz pavasarim

- 3.Novembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

«Kāpēc jūs neko nerakstāt par nākamajā gadā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām – kā mēs turpmāk dzīvosim?» tādu jautājumu pagājušajā piektdienā uzdeva kāds Liesmas lasītājs no Naukšēniem. Mierināju viņu, ka reformas sakarā nav lielas skaidrības, kā tā izpaudīsies dzīvē, un ka visā drīzumā partijas sāks par sevi atgādināt.

Pirmie mēģinājumi jau notikuši – Nacionālā apvienība izveidojusi Valmieras novada kopu, bet Jaunās Vienotības Saeimas frakcijas vadītājs Ainars Latkovskis Liesmā nupat kā nodziedājis slavas dziesmu Krišjāņa Kariņa valdības 2021. gada budžetam. Tomēr zvanītājs palika neapmierināts, ka tad nu atkal sāksies partiju savstarpējie kašķi un mētāšanās ar dubļiem, bet par to, kas nepieciešams iedzīvotājiem, reti kuram sāpēs sirds. Piemēram, nacionāļi turpinās baidīt tautu ar savu mūžveco saukli krievi nāk! un tādā garā, bet novadam vajadzīgs saim­nieks – tāds kā Naukšēnos savulaik Skujiņš. Arī par Jāni Zumentu viņam sakāms tikai tas labākais, bet bažas, ka ar naukšēniešu balsīm varētu nepietikt, cita lieta, ja vienotos kopīgā dziesmā ar rūjieniešiem... Te nu kungs pats pateica visu priekšā, jo pašvaldību vēlēšanām lauku reģionos izteikti piemīt tāda īpatnība, ka vēlētājs balso par personībām, kuras iemantojušas uzticību ar saviem darbiem, nevis par ideoloģijām – vienalga kurā partijā būs iestājies Guntis Gladkins, Jānis Baiks vai Jānis Olmanis, šobrīd rūjienieši balsos par Gladkinu, valmierieši par Baiku, bet kocēnieši par Olmani. Jautājums vienīgi, kā tas līdzsvarosies kopīgajā katlā, domāju, ka izteiktu līderu nu vairs nebūs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
fans - 3.Novembris, 2020 - 12:05

Pilsētā baumo, ka Baiks Gladkinam jau piedāvājis vietnieka amatu jaunajā novada domē. Arī citiem šis tas sasolīts, vienīgi Olmanis neesot, ko pelnījis, jo pārlieku lecīgs.

aizdomīgais puisis - 3.Novembris, 2020 - 21:24

Bet fanam taču pašam tā gribētos vismaz otrajā krēslā tikt, tikai neviens laikam nepiedāvā?

Viesis - 4.Novembris, 2020 - 13:57

In reply to by aizdomīgais puisis

Es negribu tikt nevienā krēslā. Man šis biznesa veids pašvaldībs deputāts ir nepieņemams. Visticamāk, ka aizdomīgajam pašam ir tādas vēlmes.

aizdomīgais puisis - 4.Novembris, 2020 - 23:12

Nav gan. Tikai - vadīt pilsētu Valmieras izmēros kurš katrs jefiņš nevar. Valmieriešiem šajā ziņā ir paveicies.

Viesis - 5.Novembris, 2020 - 15:11

In reply to by aizdomīgais puisis

Protams, jebkurš jefiņš nevar ieviest pārmērīgo birokrātisko formalizāciju.

Pievienot komentāru