Jaundzimušie visā Latvijā saņems dāvinājumu – D vitamīnu

- 3.Marts, 2022
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Latvijas farmācijas uzņēmums Sagitus rūpēs par sabiedrības veselību un labklājību dāvinās D vitamīnu jaundzimušajiem un viņu vecākiem no visas Latvijas. Šīs labdarības iniciatīvas ietvaros martā un aprīlī tiks nodrošināti vairāk nekā 3000 vitamīnu iepakojumu. 

«Saules hormons jeb D vitamīns ir neatsverams teju visu orgānu veselības uzturēšanā – tas it īpaši vajadzīgs bērna kaulu un zobu normālai attīstībai un augšanai, normālas imūnsistēmas darbībai un muskuļu darbības uzturēšanai. Ar šo labdarības iniciatīvu mēs vēlamies sniegt atbalstu pašiem mazākajiem, jo rūpes par veselību ir galvenā prioritāte. Vienlaikus atgādināsim, kāda ir šī vitamīna nozīme veselības uzturēšanā gan jaundzimušajiem, gan viņu vecākiem,» stāsta Pēteris Zvaigzne, farmācijas uzņēmuma Sagitus valdes loceklis.

Katra jaundzimušā ģimene dāvinājumā saņems NATEO D vitamīna pilienus. Šie pilieni ir īpaši izstrādāti zīdaiņiem un maziem bērniem, lai nodrošinātu nepieciešamā D vitamīna daudzuma uzņemšanu. Rūpējoties par zīdaiņu un bērnu veselību, NATEO D pilienu sastāvā ir tikai dabiskas izcelsmes produkti: D3 vitamīns no lanolīna (holekalciferols), augu izcelsmes triglicerīdu maisījums no īpaši attīrītas sau­lespuķu eļļas. NATEO D pilienu sastāvā nav saldinātāju, aromatizētāju, krāsvielu un konservantu. Ērtā pipete nodrošina precīzu NATEO D pilienu dozēšanu.

NATEO D VITAMĪNA DĀVINĀJUMU saņēmusi arī Vidzemes slimnīca. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru