Jauni un mūsdienīgi vaibsti Rūjienā

- 21.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šovasar, iebraucot Rūjienā, ikviens ar interesi varēja vērot būvnieku rosīšanos un darbu virzīšanos uz priekšu pašā pilsētas centrā teritorijās ap Mūzikas un Mākslas skolām. 

Pašlaik tur lielākā daļa no iecerētā esot jau paveikta, atliekot vien punktu uzlikšana uz i. Ar izdarīto abos objektos «Liesmu» klātienē iepazīstināja Valmieras novada Rūjienas apvienības pārvaldes saimnieciskās daļas vadītājs DAI­RIS LĀCIS.

«Rūjienas Mūzikas un Mākslas skolas šogad beidzot sagaidīja savu pieguļošo teritoriju mūsdienīgu labiekārtošanu, par kuras nepieciešamību jau runājām pietiekami ilgi. Nu tas ir noticis. Rūjiena, ieguldot vēl pati savā šā gada budžetā ieplānoto finansējumu, ir sekmīgi īstenojusi abu skolu teritoriju labiekārtošanas projektu. Iepirkuma procedūrā uz darbu veikšanu abos objektos uzvarēja būvniecības firma SIA «Kvinta BCL» no Rīgas.

DAIRIS LĀCIS: «Ir gandarījums, ka, iekļaujoties jaunajā Valmieras novadā, vēl paspējām paši ar sava budžeta finansējumu izdarīt vairākus tik nozīmīgus darbus Rūjienas un tās iedzīvotāju labā.» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru